VIDEO/ Mbyllin gojën dhe tundin duart për t’i thënë mirupafshim, ja sesi u tall Katari me Gjermaninë

0

Katari ka gjetur një mënyrë të veçantë për t’u tallur me Gjermaninë. Këta të fundit u eliminuan nga Botërori pasi Japonia mundi Spanjën.

Gazetarët e Qatari TV kanë mbyllur gojën ashtu si protesta e Gjermaninë në ndeshjen e parë dhe tundnin dorën si për të thënë: “Mirupafshim”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

 

 

 

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.