VIDEO/ Mbyllet mes emocioneve dhe dy golave për dy minuta, Flamurtari nuk e lëshon vendin e parë as pas Skënderbeut

0

Ndeshja më e rëndësishme e javës dukej ajo mes Skënderbeut dhe Flamurtarit në Kategorinë e Parë. Ashtu siç edhe pritej, kjo përballje nuk ka zhgënjyer me atë që është ofruar në fushën e blertë. Vendasit do të kalonin të parët në avantazh me anë të Abden në minutën e 53.

Festa e madhe shpërtheu te korçarët, me Memellin që shpërtheu në festë. Vetëm dy minuta më vonë ishte Flamurtari që arriti të barazonte me Flores në të 55. Kështu edhe pas këtij takimi, vlonjatët mbajnë vendin e parë, me pikë të barabarta me Dinamon. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.