VIDEO/ Mbape, çfarë ndodhi? Ylli i PSG-së bëhet qesharak nga frika, e tremb arbitri përpara ndeshjes

0

Kilian Mbape ka qenë protagonist absolut i PSG-së mbrëmjen e sotme, si brenda, ashtu edhe jashtë fushës. Përballja kundër Lajpcigut ka nisur me një moment argëtues në korridoret e stadiumit “Parc de Princes“. Mbape bëhet qesharak me reagimin nga frika e madhe e përjetuar përpara ndeshjes, pasi arbitri tremb për një moment yllin e parisienëve.

Futbollisti 22-vjeëar gjendjet në ambientet e brendshme të stadiumit së bashku me Mesin dhe Verratin, në momentin që fryrja e bilbilit nga gjyqtari e gjen të pavëmendshëm dhe e ka bërë që të reagojë menjëherë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.