VIDEO | Mavraj dhe Basha pjesë e ndeshjes së çmendur, katër gola në harkun e pesë minutave

Takimi midis Atromitos dhe Arisit të Selanikut ka mbaruar me fitoren 4 – 2 të ekipit vendas. Një ndeshje kjo krejtësisht e pazakontë, pasi katër nga gjashtë golat e takimit u shënuan në katër minutat e kohës shtesë.

Mërgim Mavraj dhe Migjen Basha e nisën nga minuta e parë këtë takim. “Festa” e golave filloi në minutën e 90 me golin e Aris që ngushtoi diferencën. Vendasit u kundërpërgjigjën pas dy minutave me Kuluris, ndërsa Aris tundi përsëri rrjetën e Atromitos pak sekonda më vonë. Goli që çoi shifrat në 4 – 2 dhe u shënua në minutën  e 94-të.

https://www.youtube.com/watch?v=rEovu87Iwdw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online