VIDEO/ Lotët i mbulojnë fytyrën, lojtari shqiptar humb penalltinë dhe eliminon skuadrën nga Kupa

0

Futbollisti shqiptar nga Kosova, Jetmir Topalli, ishte i pafatë ditën e sotme në sfidën Yeni Matalaspor-Galatasaray, e vlefshme për Kupën e Turqisë. 22-vjeçari kishte për të gjuajtur penalltinë e fundit për skuadrën e tij, por fatkeqësisht portieri i Galatasarayt i kuptoi krahun dhe e priti gjuajtjen.

Rezultati përfundimar i penalltive mbaroi 6-7 dhe ekipi i Galatasarayt shpërtheu në gëzim pas fitores së kësaj sfide. Nga ana tjetër shqiptari Topalli u prek shumë nga kjo humbje e penalltisë, teksa lotët kanë mbuluar fytyrën e tij./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.