VIDEO/ Lojtari bëhet qesharak në Premier League, tenton spektaklin me rabona dhe përfundon si në futbollin amator

0

Raul Jimenez ka bërë xhiron e rrjeteve sociale ditën e sotme, teksa ka qenë protagonist i një episodi qesharak gjatë ndeshjes kundër Brentfordit. Futbollisti 30-vjeçar ka shkaktuar të qeshura në Premier League me veprimin e bërë në fushë.

Meksikani që luan për Ulverhempton tenton të dhurojë spektakël me rabona, por përfundon si në futbollin amator. Fintet nuk i kanë shkuar siç duhet dhe Jimenez është ngatërruar me këmbët e tij, duke u rrëzuar përtokë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.