VIDEO/ Lojtarë që gjenden rrallë në Shqipëri! Nuk ka nevojë për fjalë, Eni Imami përlotet pas largimit nga Vllaznia

Eni Imami ishte një prej heronjve të Vllaznisë që e dërgoi skuadrën deri në turin e dytë të Conference League. Pasi vendosi vulën e tij me Siroki Brijeg, dëshira e madhe për të vazhduar rrugën në Europë. Por nga ana tjetër Imami kishte mbyllur marrëveshjen me Dinamon. Nëse dikush kishte ndonjë pikëpyetje mbi performancën e këtij lojtari pasi kishte firmosur me një tjetër skuadër, përgjigjen e ka marrë që me Siroki Brijeg.

Si për të përmbyllur lidhjen e madhe që kishte me tifozët shkodran, video e fundit që po qarkullon nuk ka vend për më shumë koment. Eni Imami ka takuar tifozët e Vllaznisë në ndeshjen e fundit me këtë ekip dhe është përlotur, ndërsa lojtarë të tillë që lidhen me fanellën janë të rrallë në Shqipëri. Më poshtë gjeni edhe videon nga “Realiteti Post”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online