VIDEO | Llullaku kthehet te goli, Astra vijon ngjitjen

0

Azdren Llullaku vijon që të bëjë mirë te skuadra e Astrës. Ndonëse ndeshjen e sotme me Konkordian, 30-vjeçari e ka nisur nga stoli, ka arritur që t’i shfrytëzoi mjaft mirë ato pak minuta që trajneri i dha. Sulmuesi nga Istogu arriti që të shënonte 9 minuta pasi ishte futur në lojë.

Goli i katërt për Llullakun këtë edicion, në 18 ndeshjet që ai ka luajtur. Astra shkon në kuotën e 27 pikëve dhe tashmë ndodhet në gjysmën e sipërme të tabelës, që është dhe objektivi i klubit.

Ka festuar dhe Kamer Qaka, i cili ka triumfuar me Poli Iashin e tij, 1-0 ndaj Calarasit. Lojtari kuqezi ishte titullar dhe luajti 90 minuta të plotë.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online