VIDEO/ Lionel Mesi? Zëvendësuesi gjendet te Barcelona B! Ylli i ri shënon super golin nga goditja e dënimit

0

Collado cilësohet si zëvendësuesi ideal i Lionel Mesit tek Barcelona. Loja e tyre, driblimet dhe inteligjenca në fushë ka shumë pika të përbashkëta, po ashtu si edhe shtati fizik i lojtarëve. Sigurisht që për të mbërritur në nivelin e yllit argjentinas është shumë e vështirë, por të dhënat e Collados janë shumë të mira.

Futbollisti i talentuar do të realizonte perlën e vërtetë nga goditja e dënimit kundër Alcoyano. Teksa rezultati ishte në shifrat 1-0 pas golit të Manajt, Collado do të shpaloste gjithë klasin e tij me konkretizimin e saktë të goditjes së dënimit për të gjetur cepin e rrjetës. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.