VIDEO/ Legia e Varshavës i jep jehonë ish-mesfushorit të Tiranës, Jurgen Celhaka quhet…”fshesa magjike”

Jurgen Celhaka ishte protagonist në ndeshjen e fundit të Legias së Varshavës kundër Rakoë, në atë barazim me shifrat 1-1. Një ndeshje e vështirë kundër vendit të dytë në elitën e Polonisë dhe ish-mesfushori i Tiranës solli golin e parë për Legian.

Pas një ndërhyrje fantastike në mesfushë, duke ndërprerë aksionin e Rakoë dhe duke nisur kundërsulmin e Legias, do të vinte realizimi i parë. Legia e Varshavës e ka shpërndarë këtë moment në rrjetet sociale, ndërsa Celahaka quhet tanimë…”fshesa magjike”. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Legia Warszawa ? (@legiawarszawa)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online