VIDEO/ Kur Ronaldo kërkon përsëritjen e Mesit! Video më e shikuar, portugezi dhuroi golin për Milanin

0

Një nga videot më të shikuara në rrjetet sociale sa i përket ndeshjes mes Milanit dhe Juventusit është rasti i golit të tretë të kuqezinjëve. Gjithçka ka nisur me një gabim të Kristiano Ronaldo në mesfushë, që në fakt ishte i dyfishtë.

Fillimisht duke e pasur gabim për shokun e tij të skuadrës, ndërsa më pas topi do të përplasej tek lojtarët e Milanit. Në kundërsulmin e shpejtë të vendasve do të vinte edhe goli i tretë për ta, duke i dërguar shifrat përkohësisht në 3-2, pasi fjalën e fundit e ka thënë Rebiç. “Kur Ronaldo kërkon të përsëris Mesin”, është mënyra sesi përshkruhet video për të treguar dhuratën e bërë për Milanin. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.