VIDEO/ Kjo ishte e tepërt! Të gjithë me duart lart te Interi, shihni çfarë penalltie kërkohej kundër Empolit

0

Interi ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Empolit në shifrat 4-2. Miqtë shënuan të parët dy herë, teksa Asllani tundi rrjetën.

Por më pas nisi përmbysja dhe goli i dytë i Interit ishte i diskutueshëm, teksa Barela ndërhyri keq ndaj Asllanit dhe u lejua avantazhi.

Megjithatë, Barela nuk e mbylli me kaq. Një akrobaci fantastike dhuroi lojtari i Interit me dëshirën e madhe për të marrë penallti, por pa pasur asnjë prekje në zonë. Duke harruar VAR, të gjithë lojtarët e Interit ishin me dorën lart nga arbitri. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.