VIDEO/ Kjo ishte çmenduri! E kërkonte Tirana, Emanuele Ndoji lë pa fjalë te Breshia me super golin nga goditja e dënimit

0

Emanuele Ndoji ka treguar një formë të jashtëzakonshme në ditën e sotme te Breshia. Mesfushori shqiptar arriti të realizojë dy gola kundër Pisës në Kupën e Italisë, duke u shpallur lojtari i ndeshjes. Goli i parë ishte një kryevepër më vete. Nga një largësi e konsiderueshme, Ndoji mori përsipër goditjen e dënimit.

Menjëherë vjen shkarkesa në drejtim të portës që ndalet në shtyllë dhe më pas në shpinën e portierit, duke kaluar vijën. Një gol i mrekullueshëm ky i minutës së 25 që pasoi dopietën në të 72. Mesfushori i Kombëtares po kërkohej nga Tirana në merkaton e verës, por me një performancë të tillë duket qartazi se ka ende për të dhënë kontribut te Breshia. /Sport Ekspres/

Video edited on Kapwing

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.