VIDEO/ Inzagi heq gjithë mesfushën dhe mban vetëm Asllanin, por mesfushorit shqiptar i peshon faji te goli i Villareal

0

Kristjan Asllani ka luajtur si titullar në miqësoren mes Interit dhe Villareal që u mbyll në shifrat 2-4. Mesfushori shqiptar e nisi nga minuta e parë dhe ishte i vetmi në linjën e tij që nuk u zëvendësua nga trajneri, ndryshe nga të tjerët.

Megjithatë duhet theksuar se te goli i dytë i Villareal, pesha e fajit është mbi lojtarin e Kombëtares. Një top i humbur prej tij dhe spanjollët do ta shfrytëzonin për të tundur rrjetën. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.