VIDEO/ “Kërkoj falje për këtë fjalë, por ja q..sha fisin arbitrit”! Komentatori në Kosovë humb toruan, shan në mes të transmetimit

0

Një video që po qarkullon së fundmi në Kosovë është ajo që vjen nga ekipi i Dardanëve. Kjo skuadër ndodhet në Ligën e Dytë dhe për të qenë sa më afër ekipit, klubi ka menduar që të vendos transmetim direkt për të gjithë shikuesit.

Në këtë video është edhe një komentator i klubit që shpreh gjithçka ndodh në fushë. Por ka edhe raste të tilla kur komentatori del nga normaliteti, heq xhaketën dhe kollaren dhe nis që të shaj arbitrat nga gjithë familja. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.