VIDEO/ “Keni ardhur për të luajtur futboll”! Bruno Fernandes “lëshon gojën” me lojtarët e United-it: Filmoni peni*** tim

0

Manchester Unitedi e përfundoi sezonin e shkuar jashtë katërshes më të mirë në Premier League. Situata në kampin e “djajve të kuq” nuk ka qenë e qetë dhe këtë e dëshmon videoja që po qarkullon në rrjetet sociale. Bruno Fernandes shihet të kritikojë dy shokët e tij të ekipit, Telles-in dhe Fredin, duke e “lëshuar gojën“ ndaj tyre.

“Keni ardhur këtu për të luajtur futboll dhe jo për ta filmuar. Filmoni k**** tim”, ishin fjalët e dala nga goja e mesfushorit portugez. Frend dhe Telles e kanë marrë me qetësi këtë situatë, duke mos reaguar me nervozizëm./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.