Ja koefiçentet/ Ekipi i ri i Armando Brojës futet në kompani bastesh, mund të fitohen para duke gjetur të ardhmen e sulmuesit shqiptar

0

E ardhmja e Armando Brojës mbetet një enigmë. Mes dëshirës për të zënë një vend në ekipin e Chelsea-t dhe ofertave të shumta që i kanë mbërritur, zgjedhja e klubit dhe e sulmuesit shqiptar mbetet ende e dyzuar. Tashmë në këtë çështje janë përfshirë edhe kompanitë e basteve.

Tifozët mund të fitojnë para duke gjetur të ardhmen e lojtarit 20-vjeçar. Ëest Ham United shihet më favoriti për të blerë kartonin e Brojës, teksa mban koefiçentin 2.25. Ndërkohë ekipet e tjera të kuotuara janë Napoli me 3.75, Arsenali dhe Southampton-i me koefiçentin 17./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.