(VIDEO) Keidi Bare i shënon Liverpulit!

0

“Këtë e dua me vete!”… Diego Pablo Simeone, kur vendosi për Keidi Baren që ta merrte në grumbullimin dhe turneun veror Audi Cup, e dinte mjaft mirë se lojtari shqiptar kishte cilësi dhe se duhet vetëm të ndjente besimin e trajnerit, që ka ardhur. Dhe, sonte i ka shënuar edhe ndaj Liverpulit, në një sfidë prestigji.

Një gol si sulmues puro, i ndodhur në vendin e duhur. Dhe, me me merkaton e bllokuar nga UEFA deri në janar, ai do të jetë padiskutim një nga kartat më besnike të Atletiko Madridit, për sezonin vijues. Fieraku ka cilësi të jashtëzakonshme dhe këtë e ka dalluar trajneri argjentinas.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online