VIDEO/ Kamerat tradhëtojnë Murinjon, “kërcënon” Bale në stërvitje: Do të rrish këtu apo të mos luash futboll?

0

Gareth Bale nuk po i bind aspak drejtuesit e Totenhemit me performancat e treguara gjatë kësaj kohe, por njëkohësisht edhe për mënyrën sesi po stërvitet tek ekipi anglez. Pas një periudhe në Madrid ku vetëm për futboll që nuk mund të flitej, uellsiani u rikthye në shtëpi duke kërkuar që të rigjejë veten.

Kamerat e kanë tradhëtuar disi Murinjon gjatë stërvitjes së fundit, teksa Totenhemi po paraqiste imazhin për tifozët. Atje dallohet portugezi teksa “kërcënon” Gareth Bale pasi nuk i pëlqen intesiteti sesi po stërvitet: “Do të rrish këtu apo të mos luash fare futboll dhe të shkosh në Madrid?”, është pyetja që i ka shtruar Murinjo futbollistit të Totenhemit, Bale. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.