VIDEO/ Jo gjithçka blihet me para! Katari humb ndeshjen e dytë, Senegali shuan fantazitë më të çmendura

Jo gjithçka blihet me para dhe e ka një vlerë. Këtë e dinë më së miri te Katari, që pavarësisht super fuqisë ekonomike, nuk kanë klasin dhe historinë për të mundur kundërshtarët në fushën e blertë. Pas humbjes së parë, këtë herë vendasit janë mundur nga Senegali në shifrat 1-3.

Goli i parë u shënua nga Dia, ndërsa Diedhou dyfishoi në të 48. Katari ngushtoi diferencat me Muntari, por Dieng mbylli historinë e takimit. Kështu Senegali merr tre pikët e para dhe shuan shpresat e Katarit për një çmenduri me daljen nga grupi. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online