VIDEO/ “Jemi kampionë të Italisë”! Crudeli nuk përmbahet pas fitores së titullit, qan si fëmijë për Milanin

0

Milani fitoi titullin kampion pas fitores kundër Sassuolos dhe sigurisht që emocioneve të mëdha nuk mund ti shpëtonte Tiziano Crudeli. Gazetari sportiv nuk e ka përmbajtur dot veten pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit, duke qarë si fëmijë në studion e emisionit.

“Kemi fituar! Jemi kampionët e Italisë”, ishin fjalët e përsëritura disa herë nga goja e Crudeli-t, i cili ka shkuar më pas të takojë të gjithë të pranishmit që gjendeshin në studio./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online