VIDEO/ Ishte finalja e boksierëve të Tiranës dhe Vllaznisë, të gjithë zbresin në ring për t’u përleshur me njëri-tjetrin

0

Situata ka degraduar në ndeshjen finale të kampionatit shqiptar sa i përket boksit. Bëhej fjalë për një duel mes Alban Beqirit nga Tirana dhe Arjon Kajoshit të Vllaznisë. Ndeshja është fituar nga përfaqësuesi i Vllaznisë, por rezultati nuk është pranuar nga pala tjetër që nuk ishin dakort me vendimin.

Pamjet e siguruara nga gazetari Senad Nikshiqi i BalkanWeb tregojnë më së miri momentin e përplasjes teksa tifozët dhe trajnerët kanë zbritur në arenë për të degjeneruar situatën ku kryefjala ishte dhu.na e madhe. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.