VIDEO/ Iku Mesi? Asnjë problem! Gjeniu Xavi kthen Barcelonën e frikshme, “i mërzisin” futbollin Realit të Madridit

Barcelona ka arritur të fitojë me rezultatin 0-4 ndaj Realit të Madrid. Araujo, Ferran Tores dhe dy gola të Aubameyang përmbyllën historinë e ndeshjes.

E dominuar tërësisht nga katalanasit që po rikthehen në kohët më të arta. Të gjithë prisnin fundin e tyre me ikjen e Lionel Mesit, por askush nuk llogariti dhe sa shumë gaboi, u kthye legjenda Xavi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online