VIDEO | Ikardi kthehet dhe feston me gol!

Mauro Ikardi është rikthyer të luajë si titullar me Interin, teksa mungonte që nga fillimi i muajit shkurt. Argjentinasi, duket se ka rikthyer buzëqshjen edhe tek ekipi i tij, pasi e ka festuar kthimin me gol.

Në minutën e 40-të, sulmuesi ka shndërruar në gol një 11-metërsh, me Interin që po fiton me shifrat 0-3 në transfertën e Xhenoas. Ky ishte goli i parë për vitin 2019 në Serie A për ish-kapitenin, i cili nuk shënonte që prej 15 dhjetorit të vitit të shkuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online