VIDEO/ Idriz Batha feston golin e tij të parë në Rumani, ish-mesfushori i Tiranës shënon me kokë

Dita e sotme ka qenë e veçantë për Idriz Bathën. Mesfushori 30-vjeçar ka shënuar golin e tij të parë në Rumani. Pas më shumë se një sezoni e gjysmë, ish-lojtari i Tirnaës ka mund të festojë golin e tij të parë në një ndeshje zyrtare me fanellën e UTA Aradit.

Pas ekzekutimit të një goditjeje nga këndi, Idriz Batha godet me kokë në zonën kundërshtare dhe e ndal më pas topin në rrjetë. Fatkeqësisht goli i tij vlen për statistikë në këtë përballje teksa Universitatea e Krajovës fitoi me shifrat 2-1./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online