VIDEO/ I rrëmben zemrën tifozëve të Romës, Abraham këndon para ndeshjes dhe ka të injektuar adrenalinën

Abraham duket se është idhulli i ri i tifozëve të Romës dhe zëvendësuesi ideal i Dzekos. Futbollisti i marrë nga Chelsea po jep kontributin e tij me ekipin e Mourinhos. Në mbrëmjen e djeshme do të vinte fitorja e radhës me Udinezen në shifrat 1-0, teksa goli i vetëm u shënuan nga Abraham në minutën e 35.

Sulmuesi në fjalë duket se është i lidhur shumë me kryeqytetin italian. Para ndeshjes në fjalë ka kënduar së bashku me tifozët, me veprimet që tregojnë se Abraham ka të injektuar adrenalinën e madhe kur del në fushë me fanellën e Romës. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online