VIDEO/ “I mbaruar”! Pedro shënon dhe feston para syve të Murinjos, ish-lojtari i Romës nuk ka mëshirë

Lacio-Roma është super sfida e ditës së sotme që ka vëmendjen kryesore në Serinë A. Pjesa e parë ka përfunduar me shifrat 2-1 në favor të ekipit të Sarrit. Goli i dytë do të vinte pikërisht nga Pedro me silurën e tij nga distanca, që gjeti cepin e rrjetës.

Menjëherë nisi edhe festa e madhe e Pedros që megjithëse kishte qenë pjesë e Romës, nuk ngurroi për t’u ekzaltuar. Një arsye e fortë për këtë shpërthim të tij ishte edhe fakti se Murinjo e ka cilësuar si futbollist me cikël të mbaruar, duke vendosur për largimin e menjëhershëm të tij. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online