VIDEO/ I fal një penallti të pakuptimtë Interit, Elseid Hysaj vazhdon me gabimet edhe te Lacio

Elseid Hysaj nuk ndodhet në një moment të mirë dhe tifozët shqiptarë kanë pasur jo pak kritika për performancën e tij në ndeshjen delikate me Poloninë. Mbrojtësi shkodran ka bërë një tjetër gabim të madh, por këtë herë me Interin.

Lacio është duke luajtur në shtëpi ndaj Interit, teksa në minutën e 11 do të akordohej 11 metërshi. Hysaj ndërhyri te Barrela që nuk ishte në pozicion të favorshëm për të shënuar, teksa mjaftoi një prekje e vogël që arbitri t’i drejtohej penalltisë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online