VIDEO/ I afrohet golit më shumë se kurrë, por Armando Sadiku gjendet në shkretëtirë

0

Armando Sadiku është rikthyer që të luajë si titullar me ekipin e Bolivarit. Sulmuesi shqiptar ka luajtur nga minuta e parë kundër Cearas në ndeshjen që ka përfunduar pa gola.

Lojtari kuqezi ishte një prej më të mirëve në fushën e lojës. Sadiku është afruar së tepërmi me golin, më veçanërisht në minutën e 35.

Por pas goditjes me kokë, shtylla do ti mohonte golin. Gjithsesi sulmuesi matet me statistika dhe Sadiku e ka shënuar golin e fundit në kohën kur ishte pjesë e Malagas. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.