VIDEO/ Hollanda bën për ujë të ftohtë prezantuesen, ndihet keq në emision kur pëson gol Argjentina

Emocionet e ndeshjes Hollandë-Argjentinë janë ndjerë edhe në emision direkt. Sapo ka nisur transmetimi i “Botërori Katar 2022” në “Ora TV”, Altin Sulçe ka njoftuar prezantuesen Dorisa Keçani për golin e barazimit të Hollandës. Një lajm që nuk është pritur aspak mirë nga Keçani, e cila është një tifoze e Argjentinës. Sulçja përpiqet ta qetësojë dhe i jep ujë për të marrë veten./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online