VIDEO/ Histori e çmendur nga Katari! Anglezët shkojnë në shtëpitë e vendasve për të kërkuar birra, përfundojnë duke parë luanët në pallatin e sheikut

Histori të çmendura po vijnë dita-ditës nga Katari. Duke qenë se ky vend e ka ndaluar konsumimin e alkolit, anglezët janë munduar që të gjejnë një zgjidhje. Ata kanë zbritur në rrugë dhe u nisën me misionin për të gjetur disa vendas, që t’u ofronin alkol.

Dy prej tyre ishin me shumë fat, teksa përfunduan në pallatin e një sheikut. Tifozët anglezë tregojnë se kanë parë majmunë dhe luanë, duke kaluar një kohë fantastike mes mikëpritritjes së madhe. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online