VIDEO | Guerrils i lënë “dopio gjashtën” në dorë Skënderbeut!

0

Akuzat vazhdojnë. Guerrils i janë përgjigjur Skënderbeut dhe e kanë bërë me një mënyrë origjinale. Korçarët një ditë më parë u shprehën se ultrasit e kuq janë një grupim i mbështetur politikisht, gjë që normalisht nuk u ka pëlqyer atyre.

Sot ia kanë kthyer Skënderbeu me të njëjtën monedhë, duke u kujtuar mbështetjen që kanë pasur nga Ridvan Bode, ish-ministër i financave.

Guerrils kanë postuar një video nga festa e titullit të parë, ndërkohë që veç fjalës së Bodes dhe Agim Zeqos, jepen edhe golat e shënuar ndaj Dinamos. Diçitura është e shkurtër: “Te paprekshëm, me prapavije politike…”

Te paprekshem, me prapavije politike …

Gepostet von Ultras Guerrils 08-09 am Dienstag, 21. August 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.