VIDEO/ Goli si në Play Station nga shoku i ekipit! Me duart në kokë dhe nuk e besonte, shihni reagimin epik të Armando Brojës

0

Southampton ndodhet në një formë fantastike në Angli duke mos u mposhtur prej disa ndeshjesh radhazi në Premier League. Për më tepër, skuadra e Hasenhutl arriti që të kalonte më tej në FA CUP pasi mundi West Ham me shifrat 3-1.

Perraud realizoi golin e çmendur si në Play Station në pjesën e parë. Armando Broja që ndodhej në stol ka bërë reagimin epik duke vendosur duart në kokë dhe duke mos i besuar syve. Ky moment është shpërndarë edhe nga klubi i Southampton. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.