VIDEO/ Goli i shënuar nga Shqiprim Taipi ndaj Vllazninë, Kukësi tregon recetën: Shijohet me një birrë!

0

Kukësi arriti që të mundte Vllazninë me shifrat 2-0. Gjithçka do të vendosej pas super golit të Shqiprim Taipit në minutën e 30 që ndaloi hovin e shkodranëve dhe i afroi verilindorët me suksesin. Menjëherë pas këtij golit të shënuar, ka reaguar edhe Kukësi në faqen zyrtare.

Verilindorët tregojnë recetën sesi mund të shijohet më mirë ky realizim i Shqiprim Taipit. “Merrni një birrë në dorë, uluni dhe shijojeni”, shkruhet në postimin e Kukësit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.