VIDEO/ Goli i çmendur i Indrit Tucit, talenti i Lokomotivës së Zagrebit është i mahnitshëm

Do të dëgjoni shumë për Indrit Tucin! Një premtim dhe shkrime të shumta janë bërë për këtë sulmues shqiptar që po justifikon gjithçka. Ashtu siç e ka thënë edhe Besnik Prenga që ky sezon do të jetë që Tuci të mësohet me futbollin e të rriturëve pasi ka ardhur nga akademia. Por në përballjen e sotme ndaj Hajdukut të Splitit, një gol fantastik ka ardhur nga këmbët e Indrit Tucit për t’i çuar shifrat në 2-2. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online