(VIDEO) “Golazo” e Enis Bardhit, çmendet komentatori!

Një talent që po shkëlqen dhe që ka bërë të gjithë për vete, por tashmë edhe komentatorin, që përgjatë sfidës mes Levantes dhe Deportivo La Korunjës, ka bërtitur “Golazo, Golazo de Bardhi!”. Praktikisht, futbollisti që u transferua në La Liga nga Ujpeshti i Hungarisë, ashtu si kishte bërë gjatë verës, në miqësore, vazhdon të tregojë klasin dhe ato 1,5 mln euro në fund të sezonit për kartonin e tij mund të duken “qindarka”…

https://www.youtube.com/watch?v=v_FZZhRj6kY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online