Bufon shpërthen kundër VAR-it: Ky s’është futboll!

0

“Na kshit thënë se VAR shërbente për rastet e veçanta, tani kontrollojnë edhe thoin e thyer dhe gishtin në vesh… kështu s’është më futboll”. Xhanluixhi Bufon shpërthen kështu kundër teknologjisë, e cila edhe sot ka vendosur një penallti kundër Juventusit, ashtu si edhe në ndeshjen e javës së parë. “Flet njëri që luan në një ekip i cili sulmon shumë dhe që në zonë ndodhet shpesh: vitin e shkuar kishim tri penallti në favor, këtë vit do të jenë 50. Si juventin jam i lumtur, por kështu humbet spektakli. Kalohet shumë kohë, për penalltinë tonë as që edhe festova, sepse u deshën 6 minuta”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online