VIDEO/ Gjesti i turpshëm i Kilian Mbappe-së, i tregon organin gjenital ish-shokut të skuadrës

Pas përfundimit të ndeshjes mes PSG-së dhe Auxerre-t, Kilian Mbappe ka bërë një gjest tërësisht të pahijshmën në korridorin e “Parc de Princes”. Sulmuesi francez i ka kapërcyer kufijtë me veprimin e tij karshi një lojtari me të cilin ka ndarë dhomën e zhveshjes te PSG-ja.

Kamerat kanë kapur momentin kur Mbappe prek me duar dhe i tregon organin gjenital Kays Ruiz-Atil-it. Një gjest i shëmtuar, që ka kaluar pa marrë një reagim nga ana e 20-vjeçarit. Ruiz-Atil ka treguar maturi dhe thjesht ka vijuar rrugën e tij për në dhomën e zhveshjes./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online