VIDEO | Gjashtë gola për një çmim, garë te Partizani

0

Partizani ka arritur që ta mbyllë gjysmën e parë të kampionatit në vendin e parë dhe natyrshëm që skuadra gëzon harmoni dhe gjërat shkojnë më së miri. Gjithsesi, klubi ka menduar që të hapë një garë të vogël në skuadrën për golin më të bukur të realizuar në këto 18 javë të para.

Do të jenë tifozët ata që do të zgjedhin se kush ka qenë realizimi më i bukur në këto dy faza. Në garë për këtë “çmim” janë Bruno Telushi, Emanuel Mensah, Jurgen Bardhi, Jasir Asani, Esat Mala, Rubin Hebaj.

Telushi kundër Kamzës
Mensah kundër Flamurtarit
Bardhi kundër Laçit
Asani kundër Teutës
Mala kundër Kukësit
Hebaj kundër Tiranës

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.