VIDEO/ Fytyra e Kristiano Ronaldos i thotë të gjitha, predha e Rabiot gjunjëzon Pepe Reinën

0

Pjesa e parë mes Juventusit dhe Lacios është mbyllur me shifrat e barabarta 1-1. Pas atij goli të shpejtë nga Korrea, bardhezinjtë kanë gjetur më në fund forcën për të reaguar. Ishte pikërisht minuta e 39, atëherë kur një gol për kornizë vjen nga “Zonja e Vjetër”.

Fytyra e Kristiano Ronaldos, i cili 45 minuat e para i ka ndjekur nga stoli, i thotë të gjitha për bukurinë e këtij goli. Predha e mefushorit francez të Juventusit gjunjëzon edhe Pepe Reinën, i cili ishte i pafuqishëm për të reaguar ndaj asaj të majte drithëruese të Rabiot./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.