VIDEO/ Festuan si të kishin fituar Europianin, shihni shpërthimin e pazakontë për golin në minutën e fundit nga Malta

Malta ka arritur që të barazojë ndaj Qipros në transfertë, duke marrë një pikë të papritur. Miqtë kanë arritur që të shënojnë në minutën e fundit, për të shuar të gjitha shpresat për Qipron në mënyrë që të kishte edhe një aksion të fundit.

Kështu kjo përballje përfundoi në shifrat 2-2 dhe Malta mori pikën e pestë. Pas goditjes së dënimit, topi përfundoi në rrjetë dhe menjëherë nisi festa e çmendur si të ishte fituar vetë Europiani. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online