VIDEO/ Feston si Ronaldinho dhe duke hequr fanellën, Myrto Uzuni i jep fitoren në shtesa Ferencvaros dhe kalon Jasir Asanin

Myrto Uzuni i ka dhënë tre pikët ekipit të Ferencvaros ndaj Honved. Sulmuesi shqiptar shënoi në minutat shtesë, teksa u gjet me portën e boshatisur duke shtyrë sferën drejt rrjetës. Menjëherë nisi festimi i madh duke përsëritur Ronaldinjon dhe njëkohësisht duke hequr fanellën.

Për këtë arsye Uzuni do të ndëshkohej me karton të verdhë nga kryesori i takimit. Por asnjë problem pas gëzimit me tifozët që kishin mbushur stadiumin, ndërsa pas kësaj fitore Ferencvaros merr sërish vendin e parë duke kaluar Kisvardën e Jasir Asanit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online