Kur thërret natyra! Lojtari i Bajern lë ndeshjen dhe shkon në tualet, u vonua dhe kur u kthye nuk e dinte se ishte hequr nga fusha

Bajern arriti që të fitonte në shifrat 4-0 ndaj Ëolfsburgut. Në minutën e 82 të takimit, Pavard kërkoi një ndërrim të detyruar pasi duhej të shkonte në tualet. Trajneri Nagelsman pa se lojtari mund të duronte edhe disa minuta, teksa vazhdoi lojën mes pasimeve të mira. Por menjëherë sapo u ndërrua krahu i lojës, Pavard shfyrtëzoi momentin për të vrapuar drejt tualetit.

“Kur thërret natyra”! Për ta bërë më komike situatën ka menduar Nagelsman. Pavard po vonohej në tualet dhe trajneri i Bajern nuk priti më gjatë duke e zëvendësuar nga fusha e lojës. Në momentin që mbrojtësi rishfaqet dhe dëshiron të hyjë sërish në fushë, e mëson nga shokët e ekipit se duhej të ulej në stol. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online