VIDEO/ Festimi i Thiago Silvës bën xhiron e rrjeteve sociale, mbush i vetëm gjithë stadiumin e Chelseat

0

Chelsea me Tuchel vazhdon që të shkëlqejë dhe mbetet i pathyeshëm për kundërshtarët. Këtë herë ekipi anglez ka fituar në “Champions League” në shifrat 2-0 kundër Atletiko Madrid, duke u kualifikuar për në fazën tjetër. Ajo që ka tërhequr mëm së shumti vëmendje është festimi i Thiago Silvës.

Ky i fundit ka dhuruar spektakël të vërtetë në shkallët e stadiumit duke përfaqësuar denjësisht tifozët e Chelsea-t me mënyrën e përjetimit të ndeshjes dhe festimit të golave. Adrenalinë e madhe që mbrojtësi nuk e ka fshehur, duke fituar edhe më tepër zemrën e sportdashësve. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.