VIDEO/ Festa e rrallë që nuk shihet askund tjetër, Felix kthen festën te Atletiko Madrid

0

Joao Felix barazoi shifrat në 1-1 në sfidën Atletico Madrid-Valencia. Në një aksion individual, portugezi arriti të fitojë një korne për skuadrën e tij. Më pas nga goditja e këndit, do të ishte pikërisht sulmuesi që erdhi për 120 milionë euro, i cili do të shënonte golin e baraspeshës.

Megjithatë vëmendja e tij nuk u përqendrua vetëm tek goli, pasi si dhe në herët e tjera, Joao Felix ka zgjedhur ta festojë golin në mënyrë mjaft të pazakontë. Ai ka zgjedhur “të bëhet një marins”, duke festuar me një nga stërvitjet që bëhet në ushtri. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.