VIDEO | Feronikeli gardh vetëm 9 minuta, ndëshkohen nga një perlë

0

Feronikeli luan në transfertë përballë Slovan Bratislavës, ndeshja e parë mes dy skuadrave e vlefshme për kualfikueset e UEFA Europa League. Vendasit janë dukshëm favoritë për këtë sfidë dhe iu kanë mjaftuar vetëm 9 minuta për të kaluar në avantazh.

Mesfushori Nono shënon një supergol nga goditja e dënimit, por “meritë” ka dhe muri i futbollistëve të Feronikelit, që e devijojnë topin për të nxjerrë nga trajektorja portierin e tyre.

S. Bratislava – Feronikeli  1-0
Nono 9’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online