VIDEO/ Elseid Hysaj dhe “bisha e frikshme”, mbrojtësi shkodran shijon diellin nga “Lamborghini”

Elseid Hysaj e ka ngritur së tepërmi performancën e tij te Napoli, ku në këtë sezon të ri duket se ka ndryshuar tërësisht nga Gatuzo. Në takimin e fundit që u fitua thellë ndaj Atalantës, lojtari i Kombëtares ishte një nga më të dalluarit në fushën e lojës.

Tanimë Hysaj mund të ndihet më shumë i çliruar pasi kishte presionin e tifozëve dhe për një largim të mundshëm. Teksa tregon në postimin e tij në rrjetet sociale edhe “bishën” që zotëron, “Lamborghini”, shkodrani duket se po i shijon së tepërmi edhe diellin. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

@elsihysaj ??

A post shared by Napoli Magazine (@napolimagazine) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online