VIDEO/ Edon Zhegrova ndihmon ekipin të marrë tre pikët, jep asist në fitoren e Lille-s

Lille ka mposhtur Toulouse-n me rezultatin 0-2 në ndeshjen e vlefshme për javën e 28 të kampionatit francez. Protagonist në këtë takim ishte edhe Edon Zhegrova. Sulmuesi shqiptar ka dhënë asistin në golin e parë të shënuar në minutën e 85.

Zhegrova ekzekuton një goditje nga këndi, duke dhënë një pasim perfekt për Alexsandro-n, i cili me kokë e dërgon topin në rrjetë. Më pas në minutën e 11 të shtesës, Bayo dyfishon shifrat dhe vulos rezultatin përfundimtar të sfidës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online