VIDEO/ E teproi! Antonio Rudiger u përpoq të kopjonte asistin e mrekullueshëm të Luka Modriç ndaj Chelsea, dështon me sukses

0

Asistimi i jashtëzakonshëm i Luka Modric mori gjithë vëmendjen në çerekfinalen e dytë të Champions League ndaj Chelsea, madje po aq sa edhe vetë kualifikimi dramatik i Real Madrid. Pasimi i Modric u bë viral në një kohë të shkurtër dhe disa nga lojtarët tashmë po tentojnë të kopjojnë mesfushorin e madh kroat.

Në gjysmëfinalen e dytë të FA Cup, Chelsea mposhti 2-0 Crystal Palace. Në atë ndeshje u pa kopja e parë e pasuksesshme e asistimit të Modric. Antonio Rudiger u përpoq të dërgonte një pasim të thellë me të jashtmen, por doli tërësisht blof. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.