VIDEO/ E tentoi për gol, por i regjistrohet si asist! Stiven Shpendi lë gjurmë në ndeshjen e Serisë A

Stiven Shpendi u aktivizua në minutën e 69 në ndeshjen mes Empolit dhe Monzas. Vendasit ia dolën të fitonin me shifrat 3-0, atje ku heroi i takimit ishte Zurkoëski. Ky futbollist arriti që të shënonte 3 gola në këtë takim.

Por në golin e tretë, ishte një aksion i cili u ndoq bukur nga ana e Shpendit që sulmoi zonën dhe hapësirën boshe, megjithëse për fat të keq, goditja e tij u ndal nga mbrojtësi kundërshtar. Në atë moment Zurkoëski përfitoi për të shënuar golin e tretë dhe ky moment, u regjistrua si një asist për Stiven Shpendin në Serinë A. /Sport Ekspres/

Shpendi
byu/Albaniafootball insoccer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online